• Mennica Polska S.A.
  • Produkty i usługi
  • O nas
  • Media
  • Dla Inwestorów
  • Historia
  • Kontakt

Monety na kanonizację w przedsprzedaży!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w przedsprzedaży wyjątkowych monet wybitych z okazji zbliżającej się kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. Dzięki tym wyjątkowym dziełom sztuki monetarnej pamięć o wielkim Polaku, Janie Pawle II nie zgaśnie w sercach kolejnych pokoleń, na wieki wieków…

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie prezentujemy arcydzieła sztuki menniczej, wykonane przy użyciu najnowszy technologii.

 

UWAGA! Moneta pojawiała się już w sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zakupu w naszym sklepie internetowym

 

Wysoką wartość monety podkreślają liczne zdobienia, oryginalny kształt oraz nowatorski design  z zastosowaniem odchylonych bocznych ścianek, umożliwiających jej efektowną ekspozycję.  Moneta to innowacyjność w czystej postaci – wielobarwne wizerunki Marii Matki Kościoła i Matki Boskiej Częstochowskiej wykonano w technologii druku cyfrowego na cienkim szkle, wklejonym w monetę.

ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II (Kostka)

Imponujący projekt zdobiony finezyjnymi ornamentami odwołującymi się do sztuki sakralnej, czynią z monety ekskluzywne uzupełnienie każdej kolekcji. Oryginalna moneta wybita z 7 uncji srebra wysokiej próby stanowi bezpieczną inwestycję i cenny podarunek dla miłośnika Jana Pawła II.
Wysoką wartość podarunkową i kolekcjonerską podkreśla eleganckie, rozkładane opakowanie w kształcie kostki, które wyróżnia się stylowym designem, harmonijnie współgrającym z projektem monety.

ŚWIĘTY WŚRÓD ŚWIĘTYCH

Nietypowy rozmiar oraz najwyższy kunszt wykonania to niezaprzeczalne walory, które czynią monetę wyjątkową pozycją w kolekcji numizmatycznej. Cena emisyjna to 42 000 zł, ale teraz przez ten bardzo krótki okres do kanonizacji mogą Państwo nabyć tę legendarną pozycję kolekcjonerską za jedyne 26 500zł!

Kamila Bidzińska
e-mail: kamila.bidzinska(at)mc.com.pl
tel. 48 509 665 367 

 


Mennica Polska S.A.
ul. Waliców 11, 00-851 Warszawa
KRS 0000019196, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 527-00-23-255,
opłacony w całości kapitał zakładowy 51.337.426 zł

Grupa kapitałowa: Skarbiec Mennicy Polskiej
Mennica Ochrona

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     Nie pokazuj więcej tego powiadomienia