• Mennica Polska S.A.
  • Produkty i usługi
  • O nas
  • Media
  • Dla Inwestorów
  • Historia
  • Kontakt

Monety na kanonizację w przedsprzedaży!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w przedsprzedaży wyjątkowych monet wybitych z okazji zbliżającej się kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. Dzięki tym wyjątkowym dziełom sztuki monetarnej pamięć o wielkim Polaku, Janie Pawle II nie zgaśnie w sercach kolejnych pokoleń, na wieki wieków…

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie prezentujemy arcydzieła sztuki menniczej, wykonane przy użyciu najnowszy technologii.

 

UWAGA! Moneta pojawiała się już w sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zakupu w naszym sklepie internetowym

 

Wysoką wartość monety podkreślają liczne zdobienia, oryginalny kształt oraz nowatorski design  z zastosowaniem odchylonych bocznych ścianek, umożliwiających jej efektowną ekspozycję.  Moneta to innowacyjność w czystej postaci – wielobarwne wizerunki Marii Matki Kościoła i Matki Boskiej Częstochowskiej wykonano w technologii druku cyfrowego na cienkim szkle, wklejonym w monetę.

ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II (Kostka)

Imponujący projekt zdobiony finezyjnymi ornamentami odwołującymi się do sztuki sakralnej, czynią z monety ekskluzywne uzupełnienie każdej kolekcji. Oryginalna moneta wybita z 7 uncji srebra wysokiej próby stanowi bezpieczną inwestycję i cenny podarunek dla miłośnika Jana Pawła II.
Wysoką wartość podarunkową i kolekcjonerską podkreśla eleganckie, rozkładane opakowanie w kształcie kostki, które wyróżnia się stylowym designem, harmonijnie współgrającym z projektem monety.

ŚWIĘTY WŚRÓD ŚWIĘTYCH

Nietypowy rozmiar oraz najwyższy kunszt wykonania to niezaprzeczalne walory, które czynią monetę wyjątkową pozycją w kolekcji numizmatycznej. Cena emisyjna to 42 000 zł, ale teraz przez ten bardzo krótki okres do kanonizacji mogą Państwo nabyć tę legendarną pozycję kolekcjonerską za jedyne 26 500zł!

Agnieszka Malina
agnieszka.malina(at)mc.com.pl
Telefon:  +48 515 277 687

 


Mennica Polska S.A.
ul. Waliców 11, 00-851 Warszawa
KRS 0000019196, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 527-00-23-255,
opłacony w całości kapitał zakładowy 51.337.426 zł

Grupa kapitałowa: Skarbiec Mennicy Polskiej
Mennica Ochrona

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     Nie pokazuj więcej tego powiadomienia