14 lutegolut 2018

Nowy system URBANCARD we Wrocławiu

​Nowy system dystrybucji biletów, który zacznie funkcjonować już 8 marca 2018 roku, to przede wszystkim uproszczenie procesu zakupu biletów komunikacji miejskiej. Co istotne, wraz z jego wdrożeniem, rozszerzeniu ulegnie gama form zakupu biletów, uprawniających do przejazdu.

Zobacz więcej
12 lutegolut 2018

Mennica Polska wyróżniona tytułem Brylant Polskiej Gospodarki 2017

Mennica Polska S.A. znalazła się w najnowszym zestawieniu najcenniejszych firm w Polsce opracowanym przez Instytut Europejskiego Biznesu. Lider produkcji menniczej swoje wysokie miejsce, w tym tworzonym od kilku lat rankingu, zawdzięcza znakomitym wynikom finansowym, uzyskanym w ubiegłym roku.

Zobacz więcej
9 lutegolut 2018

Mennica Polska z sukcesem po World Money Fair 2018

Premierowe monety Mennicy Polskiej po raz kolejny zachwyciły uczestników międzynarodowych targów World Money Fair i tym samym umocniły jej pozycję wśród technologicznych liderów produkcji monet. Eksperci i miłośnicy numizmatyki mieli okazję podziwiać niezwykłe wyroby polskiego mincerstwa, w tym szczególną popularnością cieszyła się trójwymiarowa moneta w kształcie rybki.

Zobacz więcej
2 lutegolut 2018

Premierowe monety Mennicy Polskiej na światowych targach World Money Fair 2018

Już dziś w Centrum Kongresowym Estrell w Berlinie setki wystawców i kolekcjonerów monet z całego świata spotkają się podczas międzynarodowych targów numizmatycznych World Money Fair.

Zobacz więcej
Mennica Polska zebrała ponad 21 tys. zł dla WOŚP
25 styczniasty 2018

Mennica Polska zebrała ponad 21 tys. zł dla WOŚP

Tegoroczny emocjonujący Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Nadszedł zatem czas na podsumowanie tegorocznych sukcesów. W ramach 26. edycji Orkiestry, Mennica Polska zgromadziła łącznie 21 036,47 zł. Przekazane środki zostały uzbierane do puszek przez naszych wolontariuszy oraz podczas charytatywnej sprzedaży okolicznościowych wyrobów.

Zobacz więcej
9 styczniasty 2018

Mennica Polska wspiera WOŚP

To już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego Partnerem jest Mennica Polska. W tym roku Fundacja zbiera środki na dofinansowanie podstawowych oddziałów neonatologicznych pod hasłem „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Zobacz więcej
16 listopadalis 2017

Prestiżowe nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego przyznane

15 listopada w warszawskiej Zachęcie zostały ogłoszone wyniki cenionego w środowisku dziennikarskim konkursu im. Andrzeja Woyciechowskiego. Mennica Polska, która była Mecenasem tej wartościowej inicjatywy, serdecznie gratuluje laureatowi i finalistom, którzy swoją codzienną pracą wyznaczają branżowe standardy.

Zobacz więcej
30 październikapaź 2017

Mennica Polska Mecenasem 13. edycji Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego

​Już 15 listopada w warszawskiej Zachęcie poznamy laureata jednej z najbardziej prestiżowych nagród świata mediów w Polsce. Kapituła nominowała 11 dziennikarzy, spośród których wyłoniony zostanie autor najlepszego materiału. Mecenasem Konkursu jest Mennica Polska S.A.

Zobacz więcej
Mennica Polska honorowym sponsorem „The Coin Conference” 2017
24 październikapaź 2017

Mennica Polska honorowym sponsorem „The Coin Conference” 2017

Międzynarodowa, prestiżowa konferencja „The Coin Conference” jest jednym z najważniejszych na świecie wydarzeń branży monet obiegowych. W tym roku, po raz pierwszy w swojej historii, odbywa się w Polsce, a jej sponsorem honorowym jest Mennica Polska. To właśnie tutaj przedstawiciele banków centralnych, reprezentanci największych na świecie mennic i innych ważnych instytucji środowiska menniczego dyskutują na tematy związane z monetami obiegowymi poszczególnych krajów.

Zobacz więcej
19 październikapaź 2017

Open Payment System „Łódź” – pierwszy taki system w Polsce

Karta płatnicza zamiast biletu komunikacji miejskiej – Mennica Polska SA uruchomiła w Łodzi innowacyjny system płatności za przejazdy.

Zobacz więcej

Kontakt
dla mediów

Karolina Mystek

tel.: +48 604 262 362

Mennica Polska S.A.
Atrium International Business Center, III piętro, al. Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa