3 sierpniasie 2016

Rusza budowa I etapu projektu Mennica Residence

Rusza budowa pierwszego etapu projektu Mennica Residence – jednej z dwóch inwestycji realizowanych obecnie przez Mennicę Polską w centrum Warszawy. Prace nad budynkiem przy Grzybowskiej 43a zgodnie z planem powinny się zakończyć we wrześniu 2017 r.

Więcej
29 lipcalip 2016

Numizmat na pamiątkę wizyty Papieża Franciszka

Z okazji Światowych Dni Młodzieży Mennica Polska wybiła specjalny, mosiężny numizmat. Już 30 lipca będzie go można nabyć wraz z „Gazetą Wyborczą".

Więcej
Mennica Polska świętuje 5 lat na Wawelu
12 lipcalip 2016

Mennica Polska świętuje 5 lat na Wawelu

Sklep Mennicy Polskiej działa na Wawelu już od pięciu lat. Od tego czasu na stałe wpisał się on w krajobraz Krakowa jako atrakcja dla turystów oraz gratka dla pasjonatów sztuki i osób poszukujących nietuzinkowych prezentów na specjalne okazje.

Więcej
Szabla Kilińskiego”
15 czerwcacze 2016

Mennica Polska fundatorem medali dla uczestników Pucharu Świata „Szabla Kilińskiego”.

Realizując strategię wspierania wartościowych projektów o charakterze społecznym, kulturalnym i sportowym, Mennica Polska po raz kolejny wesprze szermierczy turniej na wózkach „Szabla Kilińskiego”, fundując medale dla jego uczestników.

Więcej
„Szczęśliwe Dukaty”
13 czerwcacze 2016

„Szczęśliwe Dukaty” już po raz trzeci wesprą dzieci

Rusza kolejna odsłona akcji pod hasłem „Cała reszta to szczęście”. Po raz pierwszy wsparcie trafi do trzech organizacji: Marcina Gortata „MIERZ WYSOKO”, UNICEF Polska oraz Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Ambasadorami edycji 2016 zostali Marcin Gortat, Robert Lewandowski i Rafał Sonik.

Więcej
10 czerwcacze 2016

Podróż „Wehikułem czasu” do warszawskiej przeszłości

11 czerwca br. teren kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego oraz fragment Krakowskiego Przedmieścia zostaną przeniesione w czasie o dwa stulecia.

Więcej
Siedem Nowych Cudów Świata
9 majamaj 2016

Mennica Polska z najbardziej zaawansowaną technologicznie monetą na świecie

Mennica Polska S.A. została wyróżniona prestiżowymi nagrodami podczas 29. edycji międzynarodowego konkursu numizmatycznego organizowanego w trakcie Konferencji Dyrektorów Mennic w Bangkoku. Produkty Mennicy zajęły I miejsce w kategoriach: „Najbardziej zaawansowana technologicznie moneta” i „Wybór Marketingu” oraz III miejsce w kategorii „Opakowanie zachęcające do kolekcjonowania”.

Więcej
1050-lecie Chrztu Polski
18 kwietniakwi 2016

Limitowana kolekcja numizmatów Mennicy Polskiej 1050-lecie Chrztu Polski w „Super Expressie”

Z okazji 1050. rocznicy chrztu Mieszka I, Mennica Polska przygotowała okolicznościowy numizmat dla czytelników „Super Expressu”. Na rynek trafiło dokładnie 5 tys. pamiątkowych numizmatów, które można zakupić wraz z egzemplarzem dziennika od 18 kwietnia.

Więcej
Amberif
17 marcamar 2016

Amberif, 16-19 marca 2016

AMBERIF to międzynarodowe targi branżowe, zrzeszające blisko 500 firm i 7000 kontrahentów z branży jubilerskiej i sztuki użytkowej. Co roku wydarzenie przyciąga producentów i przedsiębiorców z całego świata, m.in. z Polski, Chin, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, USA, Finlandii, Węgier, Danii, Francji, Kanady, Austrii i Czech.

Więcej
29 lutegolut 2016

Informacja o wyniku przetargu na usługę badawczą

W związku z planowaną realizacją projektu badawczo – rozwojowego oraz ogłoszonym w dniu 18 lutego 2016 r. przetargiem dotyczącym „Wykonania prac rozwojowych w zakresie testowania prototypu systemu automatycznego pobierania opłat za przejazdy w komunikacji miejskiej przy wykorzystaniu kart płatniczych EMV, informujemy:

Więcej

Kontakt
dla mediów

Kamila Bidzińska

tel.: +48 509 665 367

Mennica Polska S.A.
ul. Waliców 11, 00-851 Warszawa