Siedem Nowych Cudów Świata
9 majamaj 2016

Mennica Polska z najbardziej zaawansowaną technologicznie monetą na świecie

Mennica Polska S.A. została wyróżniona prestiżowymi nagrodami podczas 29. edycji międzynarodowego konkursu numizmatycznego organizowanego w trakcie Konferencji Dyrektorów Mennic w Bangkoku. Produkty Mennicy zajęły I miejsce w kategoriach: „Najbardziej zaawansowana technologicznie moneta” i „Wybór Marketingu” oraz III miejsce w kategorii „Opakowanie zachęcające do kolekcjonowania”.

Więcej
1050-lecie Chrztu Polski
18 kwietniakwi 2016

Limitowana kolekcja numizmatów Mennicy Polskiej 1050-lecie Chrztu Polski w „Super Expressie”

Z okazji 1050. rocznicy chrztu Mieszka I, Mennica Polska przygotowała okolicznościowy numizmat dla czytelników „Super Expressu”. Na rynek trafiło dokładnie 5 tys. pamiątkowych numizmatów, które można zakupić wraz z egzemplarzem dziennika od 18 kwietnia.

Więcej
Amberif
17 marcamar 2016

Amberif, 16-19 marca 2016

AMBERIF to międzynarodowe targi branżowe, zrzeszające blisko 500 firm i 7000 kontrahentów z branży jubilerskiej i sztuki użytkowej. Co roku wydarzenie przyciąga producentów i przedsiębiorców z całego świata, m.in. z Polski, Chin, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, USA, Finlandii, Węgier, Danii, Francji, Kanady, Austrii i Czech.

Więcej
29 lutegolut 2016

Informacja o wyniku przetargu na usługę badawczą

W związku z planowaną realizacją projektu badawczo – rozwojowego oraz ogłoszonym w dniu 18 lutego 2016 r. przetargiem dotyczącym „Wykonania prac rozwojowych w zakresie testowania prototypu systemu automatycznego pobierania opłat za przejazdy w komunikacji miejskiej przy wykorzystaniu kart płatniczych EMV, informujemy:

Więcej
Jajo Kolej Transsyberyjska
23 lutegolut 2016

Mennica Polska prezentuje monetę w innowacyjnym kształcie jaja 3D

Mennica Polska do serii najbardziej innowacyjnych produktów dołączyła monetę przestrzenną „Jajo Kolej Transsyberyjska”, której oficjalna premiera miała miejsce na najbardziej prestiżowych targach branży numizmatycznej, czyli „World Money Fair 2016”. Polskie dzieło wzbudziło szerokie zainteresowanie uczestników wystawy swoją oryginalną formą, jak również technologią wykonania.

Więcej
18 lutegolut 2016

Zapytanie ofertowe na usługę badawczą

W związku z planowaną realizacją projektu badawczo-rozwojowego, zapraszamy do składania ofert na wykonanie usługi badawczej dotyczącej testowania prototypu systemu automatycznego pobierania opłat za przejazdy w komunikacji miejskiej przy wykorzystaniu kart płatniczych EMV. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Pobierz pełny tekst informacji
Mennica Polska ma 250 lat
10 lutegolut 2016

Mennica Polska ma 250 lat

Tegoroczny Dzień Mincerza to dzień inauguracji jubileuszu Mennicy Polskiej. Do końca 2016 roku z tej okazji zaplanowano liczne wydarzenia, skierowane do wszystkich osób zainteresowanych numizmatyką. Na tę okoliczność Mennica Polska przygotowała również prestiżowy zestaw numizmatów z wizerunkami czterech historycznych monet próbnych z czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Więcej
5 lutegolut 2016

Mennica Polska podsyca gorączkę złota

Mennica Polska rozpala emocje wśród fanów VI serii „Gorączki złota” - flagowego programu Discovery Channel – wspierając akcję „Rozpali Cię gorączka złota”. Na potrzeby kampanii spółka wyprodukowała 100 jednogramowych złotych sztabek, które można będzie zdobyć biorąc udział w specjalnym konkursie.

Więcej
Mennica Warszawska
19 styczniasty 2016

Poczta Polska na 250-lecie Mennicy Warszawskiej

Wielkimi krokami zbliża się święto Mennicy Polskiej, która już 10 lutego br. zainauguruje obchody 250-lecia swojej działalności. Specjalnie na tę okoliczność Poczta Polska nakładem 270 tys. sztuk wydała znaczek pocztowy oraz kopertę „250-lecie Mennicy Warszawskiej”.

Zdjęcie źródło: Poczta Polska

Więcej
EHF EURO 2016
5 styczniasty 2016

Mennica Polska wybiła medale na EHF EURO 2016

Zbliża się kolejna edycja Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które w 2016 r. odbędą się w Polsce. Produkcję medali dla najlepszych europejskich drużyn powierzono Mennicy Polskiej, jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie. (fotografia, źródło: ZPRP)

Więcej

Kontakt
dla mediów

Kamila Bidzińska

tel.: +48 509 665 367

Mennica Polska S.A.
ul. Waliców 11, 00-851 Warszawa