Medal dla Mennicy na targach TRANSEXPO 2016
17 październikapaź 2016

Medal dla Mennicy na targach TRANSEXPO 2016

Mennica Polska SA otrzymała główną nagrodę (medal) za rozwiązanie Open Payment System na XIII Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2016 w kategorii „Systemy pobierania opłat”

Więcej
Partytura Chopina
27 wrześniawrz 2016

Sukces Mennicy Polskiej – „Partytura Chopina” z nagrodą w Moskwie

Coin Constellation 2016 w Moskwie przyznało „Partyturze Chopina” drugie miejsce w kategorii „Unikalna koncepcja” (Unique Concept). Moneta ta, o nominale 20 dolarów nowozelandzkich, została wybita w celu upamiętnienia jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów i uczczenia XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

Więcej
Mennica Polska na międzynarodowej konferencji i targach w Bejrucie
27 wrześniawrz 2016

Mennica Polska na międzynarodowej konferencji i targach w Bejrucie

Mennica Polska wzięła udział w prestiżowej międzynarodowej konferencji Mint & Print (8 września 2016 r.) oraz targach Beirut Money Fair (9-11 września 2016 r.) Spółka objęła na konferencji tytuł „Platynowego sponsora”, a jednym z jej panelistów był Siemowit Kalukiewicz – Dyrektor Produkcyjno-Operacyjny w Mennicy Polskiej.

Więcej
3 sierpniasie 2016

Rusza budowa I etapu projektu Mennica Residence

Rusza budowa pierwszego etapu projektu Mennica Residence – jednej z dwóch inwestycji realizowanych obecnie przez Mennicę Polską w centrum Warszawy. Prace nad budynkiem przy Grzybowskiej 43a zgodnie z planem powinny się zakończyć we wrześniu 2017 r.

Więcej
29 lipcalip 2016

Numizmat na pamiątkę wizyty Papieża Franciszka

Z okazji Światowych Dni Młodzieży Mennica Polska wybiła specjalny, mosiężny numizmat. Już 30 lipca będzie go można nabyć wraz z „Gazetą Wyborczą".

Więcej
Mennica Polska świętuje 5 lat na Wawelu
12 lipcalip 2016

Mennica Polska świętuje 5 lat na Wawelu

Sklep Mennicy Polskiej działa na Wawelu już od pięciu lat. Od tego czasu na stałe wpisał się on w krajobraz Krakowa jako atrakcja dla turystów oraz gratka dla pasjonatów sztuki i osób poszukujących nietuzinkowych prezentów na specjalne okazje.

Więcej
Szabla Kilińskiego”
15 czerwcacze 2016

Mennica Polska fundatorem medali dla uczestników Pucharu Świata „Szabla Kilińskiego”.

Realizując strategię wspierania wartościowych projektów o charakterze społecznym, kulturalnym i sportowym, Mennica Polska po raz kolejny wesprze szermierczy turniej na wózkach „Szabla Kilińskiego”, fundując medale dla jego uczestników.

Więcej
„Szczęśliwe Dukaty”
13 czerwcacze 2016

„Szczęśliwe Dukaty” już po raz trzeci wesprą dzieci

Rusza kolejna odsłona akcji pod hasłem „Cała reszta to szczęście”. Po raz pierwszy wsparcie trafi do trzech organizacji: Marcina Gortata „MIERZ WYSOKO”, UNICEF Polska oraz Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Ambasadorami edycji 2016 zostali Marcin Gortat, Robert Lewandowski i Rafał Sonik.

Więcej
10 czerwcacze 2016

Podróż „Wehikułem czasu” do warszawskiej przeszłości

11 czerwca br. teren kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego oraz fragment Krakowskiego Przedmieścia zostaną przeniesione w czasie o dwa stulecia.

Więcej
Siedem Nowych Cudów Świata
9 majamaj 2016

Mennica Polska z najbardziej zaawansowaną technologicznie monetą na świecie

Mennica Polska S.A. została wyróżniona prestiżowymi nagrodami podczas 29. edycji międzynarodowego konkursu numizmatycznego organizowanego w trakcie Konferencji Dyrektorów Mennic w Bangkoku. Produkty Mennicy zajęły I miejsce w kategoriach: „Najbardziej zaawansowana technologicznie moneta” i „Wybór Marketingu” oraz III miejsce w kategorii „Opakowanie zachęcające do kolekcjonowania”.

Więcej

Kontakt
dla mediów

Kamila Bidzińska

tel.: +48 509 665 367

Mennica Polska S.A.
ul. Waliców 11, 00-851 Warszawa