• Centrala

  • Dział Handlu Krajowego

  • Dział Handlu Zagranicznego

  • Dział Produktów Inwestycyjnych

  • Dział Klientów Korporacyjnych

  • Dział Marketingu

  • Pion Płatności Elektronicznych

Centrala

Mennica Polska S.A.


ul. Waliców 11
00-851 Warszawa

Sekretariat Zarządu:


tel.: (22) 656 42 00, fax: (22) 620 52 22

 

 

Dział Handlu Krajowego

Dział Handlu Krajowego


ul. Waliców 11
00-851 Warszawa

tel.: (22) 656 40 30 , fax: (22) 656 40 30

  dzial_handlu@mennica.com.pl

Dominik Wojnowski, Dyrektor Działu Handlu Krajowego i Zagranicznego


  dominik_wojnowski@mennica.com.pl

 

Leszek Rutkowski, Z-ca Dyrektora ds. Handlu Krajowego


  leszek_rutkowski@mennica.com.pl

 

Sylwia Pacholak, Kierownik Zespołu Sprzedaży


  sylwia_pacholak@mennica.com.pl

 

Danuta Oniszk, Główny Specjalista ds. handlowych


danuta_oniszk@mennica.com.pl

 

Andrzej Bąbel, Specjalista ds. handlowych /zamawianie pieczęci/


tel.: (22) 656 41 32,

Andrzej Bąbel andrzej_babel@mennica.com.pl

Michał Śmigielski, Kierownik Projektu


  michal_smigielski@mennica.com.pl

 

 

 

Dział Handlu Zagranicznego

Dział Handlu Zagranicznego


ul. Waliców 11
00-851 Warszawa


tel.:(22) 656 40 70 , fax: (22) 656 40 94

  sales@mennica.com.pl

Dominik Wojnowski, Dyrektor Działu Handlu Krajowego i Zagranicznego


  dominik_wojnowski@mennica.com.pl


Agnieszka Zganiacz, Zastępca Dyrektora ds. Handlu Zagranicznego


  agnieszka_zganiacz@mennica.com.pl

Edyta Falkowska, Kierownik ds. Rynków Zachodnich 


  edyta_falkowska@mennica.com.pl

Anna Pasiorowska, Kierownik Zespołu ds. Rynków Wschodnich 


  anna_pasiorowska@mennica.com.pl

Olga Horodecka, Kierownik Sekcji Wschodniej (Ukraina) 


olga_horodecka@mennica.com.pl

Anna Guzowska, Rynek Wschodni (Kazachstan)


  anna_guzowska@mennica.com.pl

 

 

Dział Produktów Inwestycyjnych

Dział Produktów Inwestycyjnych


ul. Waliców 11
00-851 Warszawa


tel.:(22) 656 40 50, fax: (22) 656 40 50

  zloto@mennica.com.pl;

www.inwestycje.mennica.com.pl

 

 

Dział Klientów Korporacyjnych

Dział Klientów Korporacyjnych


ul. Waliców 11
00-851 Warszawa

Grzegorz Grabarczyk, Dyrektor Działu Korporacji 


tel.: (22) 656 45 30

  grzegorz_grabarczyk@mennica.com.pl

Aleksandra Zięba, Główny Specjalista ds. Klientów Korporacyjnych


tel.: (22) 656 44 91

  aleksandra_zieba@mennica.com.pl

Edyta Bielecka, Specjalista ds. Klientów Korporacyjnych


tel.:(22) 656 45 34, 693 930 375

  edyta_bielecka@mennica.com.pl

 

Dział Marketingu

Dział Marketingu


ul. Waliców 11
00-851 Warszawa


tel.:(22) 656-41-11

  marketing@mennica.com.pl
 

 

 

Pion Płatności Elektronicznych

Pion Płatności Elektronicznych


ul. Waliców 11
00-851 Warszawa


tel.:(22) 656 4353

  kartamiejska@mennica.com.pl

 

Sklepy firmowe

Zapraszamy do wybranych sklepów firmowych Mennicy Polskiej

Kontakt dla mediów

Nasi eksperci chętnie wspierają merytorycznie przedstawicieli mediów. Zachęcamy do kontaktu:

Kamila Bidzińska


tel.: +48 509 665 367

Kontakt dla Inwestorów

Zainteresowanych kontaktem z Działem Relacji Inwestorskich prosimy o kontakt mailowy:



Korespondencja (wnioski, pełnomocnictwa) dotycząca Walnego Zgromadzenia:

Gabinet numizmatyczny

Zapraszamy do zwiedzania Gabinetu Numizmatycznego. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie bądź mailowo:

Budynek  "AURUM"
ul. Waliców 11
00-851 Warszawa


tel.: (22) 583 91 75, (22) 583 91 76


Godziny otwarcia: pon-pt: 09:00 - 15:00