Realizacje

W portfelu Spółki znajdują się m.in. teren o powierzchni 28 hektarów na Żeraniu, działka na warszawskim Annopolu oraz atrakcyjne tereny w centrum stolicy.

Bulwary Praskie

Bulwary Praskie to malowniczo położona inwestycja o dynamicznym i nowoczesnym charakterze. Bliskość natury, lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz unikalny widok na ścisłe centrum Warszawy i Wisłę wraz z okolicznymi obszarami Natura 2000 to główne atuty nowopowstającego osiedla. W sześciu budynkach zaplanowano 465 mieszkań.

Bulwary Praskie

Mennica Residence

Zespół nowoczesnych budynków mieszkalnych, usytuowanych wzdłuż nowo projektowanego pieszego pasażu, z wydzielonym wewnętrznym dziedzińcem oraz zróżnicowaną zielenią na różnych poziomach.

Mennica Residence

Mennica Legacy Tower

Najnowszym projektem Mennicy Polskiej o charakterze biurowo-usługowym jest nowoczesny, prestiżowy kompleks „Mennica Legacy Tower” – zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, realizowany we współpracy z cenionym deweloperem o światowej renomie Golub GetHouse.

Mennica Legacy Tower

Kuźnia innowacji

Zakład produkcyjny Mennicy Polskiej przy ul. Annopol 3 powstał z myślą o nowych wyzwaniach w dziedzinie mennictwa.

Kuźnia innowacji

Nasza Historia

Działalność Mennicy  w sektorze deweloperskim rozpoczęła się w roku 1998 od przebudowy kompleksu biurowo – magazynowego zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Annopol 3. 

Nasza Historia

Dane kontaktowe

 

tel.: (22) 656 44 44

Mennica Polska S.A.
Biuro Sprzedaży Mieszkań
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa