7 powodów, dla których warto pracować w Mennicy Polskiej

  • Inspirujemy naszą kadrę. Naszym priorytetem jest stwarzanie jak najszerszych możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników, przy jednoczesnym motywowaniu ich do pracy nad sobą.

  • Dbamy o rozwój naszych pracowników. Stawiamy na kompetencje i zaangażowanie kadry, dlatego też członkom naszego zespołu umożliwiamy systematyczne zwiększanie zasobów wiedzy.

  • Wspomagamy nie tylko w życiu zawodowym. Naszych pracowników wspieramy w zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych, dofinansowujemy wypoczynek i rekreację ich dzieci.

  • Dbamy o zdrowie kadry. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować pracownikom komfort w miejscu pracy oraz zapewnić im opiekę medyczną.
  • Tworzymy rodzinną atmosferę. Praca w naszym zespole pozwala budować trwałe i wartościowe relacje pomiędzy ludźmi – jesteśmy ważni dla siebie nawet po przejściu na emeryturę.

  • Dbamy o najwyższe standardy. Nasz Kodeks Etyki wyznacza normy etyczne oraz zasady postępowania obowiązujące wszystkich pracowników – niezależnie od zajmowanego stanowiska.

  • Doceniamy rolę jednostki. Nasza kadra to filar rozwoju i powód do dumy. Pracujemy z najlepszymi specjalistami. Umiemy wynagrodzić ich zaangażowanie i wkład we wspólny sukces.

Zobacz nasz kodeks etyki zawodowej

Aktualnie poszukujemy:

  • Specjalista ds. marketingu internetowego

Specjalista ds. marketingu internetowego

Obowiązki :

  • aktualizacja i modyfikacja stron internetowych Grupy Kapitałowej w tym projektów e-commerce (praca z narzędziami CMS).
  • bieżący monitoring i analiza efektywności działań, wyciąganie wniosków i rekomendacje zmian.
  • współpraca z agencjami digitalowymi w zakresie prowadzenia kampanii internetowych.
  • nadzór nad przygotowaniem kreacji na potrzeby kampanii reklamowych.
  • działania e-mail marketingowe.
  • tworzenie treści promocyjnych.
  • współpraca z dostawcą witryn internetowych w zakresie wdrożenia, implementacji, zmian.
  • Prowadzenie kampanii sprzedażowych i wizerunkowych w social mediach.

Wymagania :

  • znajomość podstawowych zasad budowy i działania serwisów WWW oraz narzędzi CMS.
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • wiedza z zakresu rynku e-commerce.
  • inicjatywa i zaangażowanie.
  • podstawowa znajomość zagadnień SEO.
  • znajomość narzędzi analitycznych Google Analytics.
  • komunikatywny angielski umożliwiający prowadzenie korespondencji.
  • umiejętność planowania oraz pracy na budżecie.
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z Marketingiem.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi marketing automation (Salesmanago).
  • doświadczenie w realizacji kampanii zasięgowych i sprzedażowych na Facebook (Power Editor).
  • znajomość programów graficznych np. Photoshop / GIMP oraz programów do tworzenia prezentacji np. Prezzi
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o wieloletniej tradycji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w zgranym i młodym zespole,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesyłanie cv na adres: praca_oferty@mennica.com.pl z dopiskiem:

Prosimy o zamieszczenie w ofercie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zmn.)".

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Przepraszamy, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane przez Mennicę Polską od 1766 Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Waliców 11, jako administratora danych w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą składania aplikacji

Nasza kadra:

Aktualności

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Mennicy Polskiej

15 marca 2017

Bardzo dobre wyniki sprzedażowe Grupy Kapitałowej Mennica Polska S.A.

Grupa Kapitałowa Mennica Polska S.A. (GK MP) opublikowała skonsolidowany raport za czwarty kwartał 2016 roku oraz narastająco za cztery kwartały zakończone 31 grudnia ubiegłego roku. Przychody ze sprzedaży w 2016 roku wzrosły o 14% (882,4 mln zł wobec 774,3 zł mln rok wcześniej), a zysk netto o 29% (45,4 mln zł wobec 35,3 mln zł rok wcześniej)