7 powodów, dla których warto pracować w Mennicy Polskiej

  • Inspirujemy naszą kadrę. Naszym priorytetem jest stwarzanie jak najszerszych możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników, przy jednoczesnym motywowaniu ich do pracy nad sobą.

  • Dbamy o rozwój naszych pracowników. Stawiamy na kompetencje i zaangażowanie kadry, dlatego też członkom naszego zespołu umożliwiamy systematyczne zwiększanie zasobów wiedzy.

  • Wspomagamy nie tylko w życiu zawodowym. Naszych pracowników wspieramy w zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych, dofinansowujemy wypoczynek i rekreację ich dzieci.

  • Dbamy o zdrowie kadry. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować pracownikom komfort w miejscu pracy oraz zapewnić im opiekę medyczną.
  • Tworzymy rodzinną atmosferę. Praca w naszym zespole pozwala budować trwałe i wartościowe relacje pomiędzy ludźmi – jesteśmy ważni dla siebie nawet po przejściu na emeryturę.

  • Dbamy o najwyższe standardy. Nasz Kodeks Etyki wyznacza normy etyczne oraz zasady postępowania obowiązujące wszystkich pracowników – niezależnie od zajmowanego stanowiska.

  • Doceniamy rolę jednostki. Nasza kadra to filar rozwoju i powód do dumy. Pracujemy z najlepszymi specjalistami. Umiemy wynagrodzić ich zaangażowanie i wkład we wspólny sukces.

Zobacz nasz kodeks etyki zawodowej

Oferty pracy

Skarbiec Mennicy Polskiej S.A. - spółka zależna Mennicy Polskiej S.A. do swojego salonu firmowego w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klientów
  • Sprzedaż produktów
  • Prowadzenie ewidencji sprzedaży
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Prowadzenie magazynu sklepu
  • Prowadzenie kasy sklepu
  • Dbanie o wygląd i estetykę salonu

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Niekaralności, rzetelności i uczciwości
  • Znajomości obsługi komputera
  • Umiejętności profesjonalnej obsługi Klienta
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i stresu
  • Znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w sprzedaży i prowadzeniu kasy
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Perspektywę zdobycia bogatego doświadczenia
  • Pakiet usług medycznych
  • Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres pkozik@mennica.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Skarbiec Mennicy Polskiej S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą składania aplikacji

Nasza kadra:

Aktualności

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Mennicy Polskiej

11 kwietnia 2018

Prezes Mennicy Polskiej S.A. jednym z „najskuteczniejszych prezesów świata” wg HBR

Grzegorz Zambrzycki, prezes zarządu Mennicy Polskiej, znalazł się w elitarnym gronie stu najskuteczniejszych prezesów świata w 2017 r. Ranking sporządzany jest co roku przez Harvard Business Review i wyróżnia zarządzających, którzy wykazali się nadzwyczajnymi osiągnięciami w zakresie wyników finansowych, a także przedsięwzięć społeczno-środowiskowych i w obszarze nadzoru korporacyjnego.