7 majamaj 2019

Prezent na I Komunię jako inwestycja w edukację najmłodszych

Sezon komunijny w pełni, a wraz z nim powracająca dyskusja nt. niebanalnych, a jednocześnie stosownych do okazji pamiątek. Według badań na prezent chcemy przeznaczyć w br. ok. 660 zł. Mennica Polska wie, jak wykorzystać tę okazję w taki sposób, aby połączyć inwestycję z edukacją najmłodszych.

Zobacz więcej
16 wrześniawrz 2015

Sukces II edycji akcji „Cała reszta to szczęście” (działalność mennicza)

Mennica Polska zakończyła już II edycję akcji charytatywnej „Cała reszta to szczęście”, organizowanej wspólnie z Fundacją TVN „nie jesteś sam”. Od 21 stycznia do końca maja br., w kilkuset sklepach i stacjach benzynowych na terenie całej Polski, klientom oferowano wydawaną resztę w tzw. „Szczęśliwych Dukatach” o wartości 5 zł. Kwota jaką udało się zebrać to 811.931,41 zł.

Pobierz pełną treść
23 styczniasty 2015

Druga odsłona akcji „Cała reszta to szczęście” (działalność mennicza)

„Cała reszta to szczęście” to druga odsłona wspólnej akcji charytatywnej, zorganizowanej przez Mennicę Polską oraz Fundację TVN „nie jesteś sam”. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Naprawdę warto zostać dobroczynnym kolekcjonerem!

Pobierz pełną treść
8 styczniasty 2015

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Mennicą Polską (działalność mennicza)

100 złotych serduszek oraz pamiątkowe żetony – Mennica Polska już po raz kolejny będzie grała w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pobierz pełną treść
10 wrześniawrz 2014

Mennica Polska na charytatywnym balu Fundacji TVN „nie jesteś sam” (działalność mennicza)

6 września 2014 r. w ogrodach Arkad Kubickiego w Warszawie odbył się piąty charytatywny bal Fundacji TVN "nie jesteś sam".

Pobierz pełną treść
6 sierpniasie 2014

Mennica Polska wsparła pokaz Gosi Baczyńskiej (działalność mennicza)

W ostatnim czasie, na warszawskiej Pradze, przed atelier Gosi Baczyńskiej, odbył się niezwykły pokaz dedykowany polskiej historii i kulturze. Całość kolekcji ozdobiły medale i ordery zaprojektowane i wyprodukowane przez Partnera pokazu – Mennicę Polską.

Pobierz pełną treść
29 majamaj 2014

Plebiscyt "Ludzie Wolności"

"Ludzie Wolności" to plebiscyt, w którym widzowie TVN i czytelnicy "Gazety Wyborczej" nagradzają osoby, będące dla Polaków symbolami niepodległości, rozwoju i demokracji.

Pobierz pełną treść
27 majamaj 2014

Zakończenie akcji TVN i Mennicy Polskiej "Cała reszta to szczęście"

19 maja miało miejsce uroczyste zakończenie I edycji akcji Mennicy Polskiej oraz Fundacji TVN „nie jesteś sam” pod wdzięczną nazwą „Cała reszta to szczęście”.

Pobierz pełną treść
13 lutegolut 2014

Największy polski dworzec kolejowy z biletomatami Mennicy Polskiej

Mennica Polska i PKP Intercity w lutym br. uruchomiły na Dworcu Centralnym aż 20 nowych biletomatów. Inicjatywa wspierana jest szeroką akcją informacyjno-edukacyjną oraz pomocą przy zakupie biletów.

Pobierz pełną treść
7 lutegolut 2014

Oświadczenie Zarządu Mennicy Polskiej S.A. w przedmiocie rozliczeń podatku VAT przez Mennicę Metale Szlachetne S.A.

Oświadczenie w nawiązaniu do artykułu prasowego „Złoty interes na VAT”, opublikowanego 6 lutego br. na łamach dziennika „Rzeczpospolita”.

Pobierz pełną treść
22 styczniasty 2014

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Mennicą Polską

100 złotych serduszek oraz pamiątkowe żetony i kubki – Mennica Polska już po raz kolejny będzie grała z Jurkiem Owsiakiem w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pobierz pełną treść
17 styczniasty 2014

„Cała reszta to szczęście” (działalność mennicza)

To pierwsza wspólna akcja Mennicy Polskiej oraz Fundacji TVN nie jesteś sam, podczas której zbieramy fundusze na leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN nie jesteś sam.

Pobierz pełną treść
29 październikapaź 2013

Pół miliona złotych na szczepienia dla dzieci

Mennica Polska podsumowała czwartą edycję kampanii charytatywnej pod hasłem „Reszta w Twoich rękach”. Dzięki darczyńcom na realizację programu szczepień ratujących życie dzieci w krajach rozwijających się trafi blisko pół mln zł.

Pobierz pełną treść
29 październikapaź 2013

Mennica Polska ekspertem rynku złota

W październiku 2013 r. Mennica Polska została oficjalnym partnerem strategicznym portalu „Bankier.pl” w zakresie analiz dotyczących rynku złota.

Pobierz pełną treść
16 październikapaź 2013

Stawiaj na wartość kolekcjonerską!

Komentarz Mennicy Polskiej do artykułu Doroty Mieszkowskiej – Siudowskiej w portalu Natemat.pl: Rezerwacje dla wybranych, czyli naciąganie naiwnych ludzi w oczekiwaniu na kanonizację papieża.

Pobierz pełną treść
27 wrześniawrz 2013

Urbancard dla studentów – sezonowe biuro pod ręką

Doładowanie Urbancard dla studentów pod ręka. Już po raz czwarty Mennica Polska, operator systemu Urbancard, otwiera sezonowe biuro specjalnie dla nowych studentów, którzy rozpoczynają rok akademicki we Wrocławiu.

Pobierz pełną treść
20 wrześniawrz 2013

Umowa dotycząca URBANCARD podpisana na kolejne cztery lata

Urząd Miasta Wrocławia powierzył Mennicy Polskiej dalsze zarządzanie systemem sprzedaży biletów komunikacji miejskiej.

Pobierz pełną treść
12 kwietniakwi 2013

Magda Różczka apeluje: Szczepienia ratują życie dzieci. Zapewnijmy je dzięki Dobrym Dukatom!

Już od 12 kwietnia w ponad pół tysiącu sklepów w całym kraju poproś o resztę w „Dobrych Dukatach" - odpowiedz na apel Magdaleny Różczki, Ambasadorki Dobrej Woli UNICEF, i pomóż chronić dzieci przed śmiertelnymi chorobami. Rusza czwarta edycja kampanii charytatywnej UNICEF Polska i Mennicy Polskiej: „Reszta w Twoich rękach".

Pobierz pełną treść
16 styczniasty 2013

Mennica Polska dla Orkiestry Owsiaka. Dziękujemy za wspólną akcję!

100 Złotych Serduszek, ponad 6 tys. żetonów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 600 kubków – Mennica Polska po raz kolejny zagrała razem z Jurkiem Owsiakiem. Tym razem na rzecz ratowania dzieci i zapewnienia opieki medycznej dla seniorów. Dzięki Państwa hojności zebraliśmy blisko 25 tys. zł.

Pobierz pełną treść
10 styczniasty 2013

Mennica Polska i UNICEF dla dzieci z Gruzji (działalność mennicza)

Niemal 300 tys. zł trafi na pomoc dzieciom z Gruzji dzięki tzw. „Dobrym Dukatom”! Taką kwotę udało się pozyskać w wyniku zakończonej trzeciej edycji akcji „Reszta w Twoich Rękach”. Poprzednie edycje akcji przyniosły łącznie 1 mln zł.

Pobierz pełną treść

Kontakt
dla mediów

Kamila Bidzińska

tel.: +48 882 358 323

Mennica Polska S.A.
ul. Ciasna 6
00-232 Warszawa