3 czerwcacze 2016

Duży wzrost sprzedaży złota inwestycyjnego Mennicy Polskiej

Mennica Polska zanotowała w pierwszym kwartale br. aż 85 proc. wzrost (r/r) sprzedaży złota inwestycyjnego w kanale klientów indywidualnych.

Pobierz pełną treść
18 czerwcacze 2015

Mennica Polska coraz aktywniejsza w segmencie działalności deweloperskiej (działalność mennicza)

Już na początku 2016 r. ruszy pierwszy etap budowy nowego osiedla mieszkaniowego Mennicy Polskiej S.A., które stanąć ma przy zbiegu ulic Grzybowskiej i Żelaznej, w miejscu dzisiejszego zakładu produkcji menniczej. Jest to kolejna inwestycja deweloperska Spółki, potwierdzająca jej strategię biznesową, zakładającą dywersyfikację źródeł przychodów.

Pobierz pełną treść
4 marcamar 2015

Premiera Mennica Legacy Tower

Wkrótce rozpocznie się realizacja jednego z największych i najbardziej wyczekiwanych wieżowców w Warszawie. Kompleks Mennica Legacy Tower – wspólna inwestycja firm Golub GetHouse oraz Mennica Polska S.A. – składający się ze 130-metrowej wieży oraz sąsiadującego z nią budynku o wysokości 36 metrów, powstanie przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej.

Pobierz pełną treść
26 kwietniakwi 2012

Monety bulionowe Mennicy Polskiej

Monety bulionowe to dobra oferta dla osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku inwestycji w kruszce. Tak jak wiele innych monet inwestycyjnych na świecie są one zwolnione z podatku VAT. To ważna informacja dla inwestorów indywidualnych, którzy nie mogą odliczać VAT.

Pobierz pełną treść
3 październikapaź 2011

Złoto Mennicy Polskiej w kolejnym banku

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie jest kolejną instytucją, w której można kupić złote sztabki inwestycyjne z logiem Mennicy Polskiej.

Pobierz pełną treść

Kontakt
dla mediów

Kamila Bidzińska

tel.: +48 882 358 323

Mennica Polska S.A.
ul. Ciasna 6
00-232 Warszawa