Mennica Polska otworzyła biuro sprzedaży złota inwestycyjnego w Lublinie

3 stycznia 2022

Z początkiem stycznia Mennica Polska uruchomiła biuro sprzedaży złota inwestycyjnego w Lublinie. Podczas wizyty w budynku dawnego Banku Polskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 37) klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do ich aktualnych potrzeb i możliwości. Warto jednocześnie pamiętać, że lokowanie oszczędności w żółtym kruszcu można zacząć już od najmniejszej, 1-gramowej sztabki.

Uruchomienie kolejnego punktu sprzedaży złota inwestycyjnego jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju Mennicy Polskiej oraz utrzymującego się, wysokiego zainteresowania kruszcami.

Odwiedź Dział Produktów Inwestycyjnych oddział w Lublinie

Dlaczego warto kupować złoto?

W czasach dynamicznych zmian złoto przyciąga przede wszystkim osoby zainteresowane zabezpieczeniem oszczędności, m.in. przed inflacją, z opcją zysku w dłuższym czasie. Dodatkową zachętą jest również prostota inwestycji (śledzenie wyłącznie kursu w czasie) oraz brak bariery wejścia (można zaczynać od stosunkowo małych kwot).

Mennica Polska, która prowadzi działalność od 255 lat, gwarantuje swoim klientom nie tylko bezpieczny zakup, ale również przechowywanie i odkup złota zakupionego w jej firmowych kanałach sprzedaży. W swojej ofercie posiada monety bulionowe oraz sztabki produkcji własnej oraz cenionych zagranicznych partnerów (Heraeus, Agosi i Valcambi).
 

Gdzie kupić złoto Mennicy Polskiej?

Aktualnie zakup żółtego kruszcu przy udziale Mennicy Polskiej jest możliwy stacjonarnie w Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz w dwóch sklepach w Warszawie. Jeszcze w tym roku zostaną uruchomione kolejne punkty. To opcja dla osób ceniących bezpośredni kontakt z ekspertem i indywidualne dopasowanie oferty. Równolegle rozbudowywana jest oferta sklepu online oraz sprzedaż w placówkach partnerskich Banku PKO BP.