13. edycja międzynarodowego konkursu Coin Constellation

2 grudnia 2019

Przed nami 13 już edycja międzynarodowego konkursu Coin Constellation. W ramach inicjatywy nagradzane są najciekawsze i najbardziej wyróżniające się projekty numizmatyczne. Każdego, kto chciałby wesprzeć Mennicę Polską, zapraszamy do głosowania online, które potrwa do 15 grudnia. Zachęcamy do działania już dziś!

W otwartym głosowaniu „Coin Constellation 2019” w typowaniu faworyta spośród monet wybitych pomiędzy 1 stycznia a 31 grudnia 2018 r., może wziąć udział każdy z nas. W historii konkursu nagroda People`s Choice trafiła do nas dwukrotnie – w 2017 r. i 2013 r. Liczmy, że wspólnymi siłami do 15 grudnia damy radę przypieczętować kolejne zwycięstwo. Nie bez przyczyny jesteśmy zaliczani do najbardziej innowacyjnych mennic na świecie!

Do tegorocznej edycji konkursu „Coin Constellation” zgłoszono projekty z 22 krajów. Ponad 33 uczestników będzie ze sobą rywalizować w łącznie 9 kategoriach.

Jak głosować w kategorii People`s Choice?

Krok 1: Zarejestruj się – to proste! Kliknij TUTAJ lub zlokalizuj opcję „Register” po wejściu na stronę gold10.ru/eng/.

Krok 2: Kliknij na „Log in” i zaloguj się podając ustalony przy rejestracji login i hasło. 

Krok 3: Wejdź na każdy z linków poniżej zagłosuj:

Krok 4:  Doceń zaangażowanie i efekty naszych twórców – zachęć do głosowania swoją rodzinę, znajomych, sąsiadów…

W 2017 roku nagroda w otwartym głosowaniu trafiła do nas za srebrną monetę „Waza Dynastii Qing”, a w 2013 r. tytuł przyznano nam za srebrną monetę „Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012”.

Organizatorem konkursu „Coin Constellation” jest Publishing House Water Mark, wydawca „Gold Chervonets Magazine”, uznawanego za jeden z najbardziej liczących się tytułów w branży numizmatycznej. Wśród wszystkich uczestników głosowania zostanie rozlosowana roczna prenumerata tego tytułu.