Już działa biuro sprzedaży produktów inwestycyjnych Mennicy Polskiej w Opolu

27 listopada 2023

27 listopada br. mieszkańcy Opola zyskali bezpośredni dostęp do najwyższej jakości produktów inwestycyjnych Mennicy Polskiej. Przy ulicy Katedralnej 8 otrzymają również fachową poradę ekspertów w zakresie lokaty w kruszce. Mogą liczyć także na dopasowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Mennica Polska zawsze blisko swoich klientów

W nowo otwartym biurze sprzedaży Mennicy Polskiej w Opolu klienci mogą nabyć szeroką gamę produktów inwestycyjnych, w tym złote oraz srebrne sztabki, a także monety bulionowe. W ostatnich miesiącach bestsellerem okazał się projekt z wizerunkiem polsko-amerykańskiego bohatera – generała Kazimierza Pułaskiego. Srebrny talar i złoty dukat to nie tylko warta rozważenia opcja inwestycyjna, ale także przyjemność dla oka z uwagi na kunszt wykonania.

Rozwój sieci sprzedaży produktów inwestycyjnych

Uruchomienie nowego biura sprzedaży w Opolu to efekt realizacji długofalowej strategii rozwoju sieci dystrybucji produktów inwestycyjnych Mennicy Polskiej. To również odpowiedź na wysokie zainteresowanie lokatami w kruszcach – tylko od początku bieżącego roku Mennica Polska dostarczyła swoim klientom blisko 1,5 tony złota, głównie pod postacią sztab i monet bulionowych. Inwestycje w metale szlachetne, w tym przede wszystkim w żółty kruszec, od wieków są traktowane jako tzw. bezpieczna przystań dla kapitału, szczególnie w czasach niepewności geopolitycznej
i gospodarczej.

Cenna inwestycja na prostych zasadach

Inwestowanie w kruszce opiera się na prostych i zrozumiałych dla każdego zasadach. Warto jednak myśleć o takiej lokacie jako długoterminowej inwestycji. Dlaczego? Na to i inne pytania mieszkańcom Opola odpowiedzą doświadczeni doradcy Mennicy Polskiej.