Mennica Polska na liście rekomendowanych podmiotów w branży budowlanej

6 kwietnia 2021

Nagroda TopBuilder 2021 to już kolejne wyróżnienie dla inwestycji „Mennica Legacy Tower” w bieżącym roku. Kapituła doceniła obiekt, który wyróżnia ponadczasowa forma, ciekawe rozwiązania technologiczne i jakość zastosowanych materiałów. W ten sposób Mennica Polska znalazła się w gronie 62 godnych rekomendacji podmiotów w branży budowlanej.

Branżowe wyróżnienie w ramach uznanej inicjatywy

TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród w branży budowlanej w Polsce. Przyznawana jest przez miesięcznik „Builder” inwestorom, deweloperom, generalnym wykonawcom, producentom oraz architektom za wyróżniające się produkty, obiekty i usługi. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia Mennica Polska znalazła się na liście godnych rekomendacji podmiotów w branży budowlanej z jednym ze swoich flagowych projektów – „Mennica Legacy Tower” została nagrodzona w kategorii „Inwestycje”.

Nagrody i wyróżnienia TopBuilder zostały przyznane już po raz 13. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Działalność deweloperska Mennicy Polskiej doceniona

Prestiżowy tytuł przyznany jednej z kluczowych inwestycji deweloperskich Spółki, w tym przypadku realizowanej we współpracy z firmą Golub GetHouse, to już kolejne wyróżnienie dla „Mennica Legacy Tower” w tym roku. W lutym br. projekt został uznany za najlepszy w Europie w ramach prestiżowego konkursu „European Property Awards”.

Mennica Polska postawiła sobie za nadrzędny cel swojej działalności deweloperskiej, by jakość realizowanych przez nią przedsięwzięć zauważalnie przewyższała krajowe standardy. Umiejętność odpowiedzi na oczekiwania wymagających klientów, w połączeniu z tworzeniem wartości dodanej w zakresie rozwoju nowoczesnej infrastruktury miejskiej, to kluczowe wyróżniki wszystkich projektów firmowanych przez Mennicę Polską.