To już w tym tygodniu! Mennica Polska zaprasza na 30. Finał WOŚP

27 stycznia 2022

W najbliższą niedzielę tradycyjnie zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Każdy rok potwierdza, że łącząc siły możemy zdziałać wielkie rzeczy. Tylko w ramach ubiegłorocznej edycji przekazaliśmy wspólnie z Państwem na rzecz tej ważnej i potrzebnej inicjatywy blisko 130 tys. zł. Czy i w tym roku razem pobijemy rekord? Zapraszamy na specjalne stoisko Mennicy Polskiej, zlokalizowane pod Pałacem Kultury i Nauki, oraz na specjalne aukcje internetowe.

Mennica Polska od lat, bardzo konsekwentnie i aktywnie, angażuje się w zbiórkę funduszy na rzecz realizacji szczytnych celów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W efekcie naszych działań, integrujących ludzi o wielkich sercach, w 2021 roku przekazaliśmy Fundacji WOŚP wsparcie na łączną kwotę 130 tys. zł. Mamy nadzieję, że dzięki naszym Pracownikom i Państwa zaangażowaniu tegoroczna akcja, odpowiadająca na potrzeby diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, zaowocuje kolejnym wspólnym rekordem.

Warto mieć serce ze złota

Tradycyjnie, jak co roku, na licytację trafią produkowane przez Mennicę Polską kultowe Złote Serduszka. To stały element wielkiej styczniowej akcji wspierania najbardziej potrzebujących za pośrednictwem WOŚP. Aukcja zawsze wzbudza wiele emocji po stronie uczestników, niejednokrotnie konsekwentnie powracających oraz ich kibiców. Czy w tym roku uda się pobić rekord sięgający 1,2 mln zł za wyjątkowy egzemplarz z numerem 1?

Zapraszamy 30 stycznia na Plac Defilad w Warszawie w godz. 12:00 - 20:00

Czekamy na Państwa 30 stycznia w centrum Warszawy

W najbliższą niedzielę Mennica Polska zaprasza na swoje stoisko firmowe zlokalizowane pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Specjalnie dla Państwa pamiątkowy żeton wybije ręcznie nasz mincerz. Wesprzeć WOŚP będzie można również przez zakup jubileuszowego kubka – w tym roku dostępnych jest tylko 200 sztuk.

Licytacja unikatowych medali trwa tylko do 30 stycznia (niedziela) do północy

Zapraszamy na wyjątkowe aukcje internetowe

Na aukcje Mennicy Polskiej, obok kubków z limitowanej edycji, trafią także pamiątkowe medale – personalizowane i numerowane, zgodnie z życzeniem nowego właściciela. Uwaga: będzie je można licytować jedynie do 30 stycznia, do północy. Co istotne, nowych właścicieli znajdzie tylko 30 sztuk.

Na aukcje trafią także dwie wyjątkowe wycieczki. W wyniku ubiegłorocznej licytacji, której efekty przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania, mogliśmy przekazać na rzecz realizacji celów WOŚP blisko 17 tys. zł.

Wybij własną monetę w zakładzie produkcyjnym Mennicy Polskiej

Wygrani będą mogli wybrać się na warszawski Annopol z osobą towarzyszącą. Co więcej, podczas wycieczki każdy z uczestników będzie mógł samodzielnie wybić swoją własną monetę. Zapraszamy do udziału w aukcjach pod linkiem. To prawdziwa gratka dla szczęśliwców, którzy wykażą się nie tylko dobrym sercem, ale i... refleksem.

Wizyta w zakładzie jednej z najnowocześniejszych mennic na świecie to niebywała okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jak od kulis wygląda proces wytwarzania monet. To właśnie w tym miejscu powstają egzemplarze, które nosimy w portfelach, oraz te kolekcjonerskie, przy produkcji których wykorzystywane są wszystkie dostępne na rynku, zaawansowane technologicznie rozwiązania. Oba rodzaje monet trafiają nie tylko na rynek polski, ale także do wielu innych, często egzotycznych krajów.

Dziękujemy, że gracie Państwo z nami

Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie i otwarte serca. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tegorocznym biciu rekordu w pomaganiu – w ramach aukcji internetowych oraz 30 stycznia na naszym stoisku pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Do zobaczenia!