Zagłosuj na Mennicę Polską w konkursie Invest Cuffs

3 lutego 2022

Mennica Polska została nominowana przez kapitułę konkursu Invest Cuffs w kategorii „Firma Inwestycji Alternatywnych 2021”. Teraz czas na ruch internautów, którzy mają istotny wpływ na finalny wynik głosowania. Swoich faworytów można typować tylko do 6 marca.

Oddaj głos na Mennicę Polską do 6 marca

W ramach inicjatywy Invest Cuffs honorowane są podmioty i osoby, które swoją działalnością przyczyniają się do wzrostu świadomości inwestorów oraz dostarczają najwyższej jakości produkty i usługi.

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia liderów rynku można typować w 21 kategoriach. Głos na Mennicę Polską, jako najlepszą „Firmę Inwestycji Alternatywnych”, można oddać na stronie konkursu. W tej samej kategorii w 2020 roku Mennica zajęła najwyższe miejsce na podium, potwierdzając bardzo mocną pozycję w czasach wielu rynkowych zawirowań związanych z pandemią.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Invest Cuffs – Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży złota z Mennicy Polskiej

Odpowiadając na potrzeby swoich klientów oraz wysoki popyt na żółty kruszec, Mennica Polska aktywnie rozwija sieć sprzedaży złota inwestycyjnego. Obecnie za jej pośrednictwem ten szlachetny metal można kupić stacjonarnie w kilku lokalizacjach w kraju, w sklepie online oraz we wszystkich placówkach partnerskich Banku PKO BP.

Jednocześnie, tylko od początku tego roku Mennica Polska uruchomiła już dwa biura sprzedaży złota inwestycyjnego – w Lublinie i w Katowicach. W najbliższym czasie podobne placówki będą otwierane w kolejnych miastach.