Trzy nowe biura sprzedaży złota inwestycyjnego, kolejne w planach na ten rok

21 kwietnia 2023

Mennica Polska dynamicznie rozwija sieć sprzedaży złota inwestycyjnego. W ostatnich dwóch tygodniach uruchomiła trzy nowe biura sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu i Łodzi. Klienci mogą w nich liczyć na fachową poradę oraz na dopasowanie oferty do ich aktualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Gdzie działają nowe biura sprzedaży złota inwestycyjnego Mennicy Polskiej?

Odpowiedzią Mennicy Polskiej na utrzymujące się na bardzo wysokim poziomie zainteresowanie inwestycjami w żółtych kruszec jest konsekwentny rozwój sieci sprzedaży. Na mapie działalności spółki w ostatnim czasie pojawiły się trzy nowe biura sprzedaży złota inwestycyjnego, uruchomione w Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu i Łodzi.

W 2022 roku Mennica uruchomiła sześć nowych biur sprzedaży (Lublin, Katowice, Białystok, Szczecin, Rzeszów, Gdańsk) oraz jeden sklep firmowy (Wrocław). W bieżącym roku planowany jest dalszy aktywny rozwój kanałów dystrybucji złota.

Gdzie kupić złoto z Mennicy Polskiej online?

W pierwszym kwartale bieżącego roku spółka uruchomiła również najnowocześniejszą menniczą platformę sprzedażową online w Europie. Za jej pośrednictwem, oprócz złota inwestycyjnego można również zamówić: srebrne produkty inwestycyjne, diamenty, monety, numizmaty, oryginalną biżuterię oraz produkty z kategorii prezentowej.