Mennica Polska wystawcą na ForFin 2023 – Forum Finansów i Inwestycji

22 listopada 2023

Mennica Polska będzie obecna jako wystawca na Forum Finansów i Inwestycji – ForFin 2023. Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat zarządzania finansami osobistymi, zapraszamy do udziału w tym bezpłatnym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 24-25 listopada na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. 

ForFin 2023 – edukacyjne forum dla każdego

ForFin 2023 to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy pragną podnieść swoje kompetencje z zakresu zarządzania finansami osobistymi, by podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje w tym zakresie. To również propozycja dla osób zainteresowanych zabezpieczeniem swojego kapitału. Forum obędzie się na stadionie PGE Narodowy w dniach 24-25 listopada, a udział w nim jest bezpłatny – wystarczy tylko wypełnić zgłoszenie na stronie wydarzenia i pobrać bilet wstępu.

 

Eksperci Mennicy Polskiej na wyciągnięcie ręki

Podczas całego wydarzenia przedstawiciele Mennicy Polskiej będą obecni na specjalnym stoisku, by dzielić się swoją wiedzą z zakresu inwestycji alternatywnych, w szczególności w kruszce. Na stoisku będzie można nie tylko skorzystać z bezpłatnej porady eksperta, ale także zobaczyć i zakupić produkty inwestycyjne, które w ostatnich miesiącach cieszyły się największą popularnością. Na odwiedzających czekają m.in. srebrne sztabki, monety bulionowe o nominale 1 talara z Kazimierzem Pułaskim czy wyjątkowe monety kolekcjonerskie upamiętniającą 100. urodziny Wisławy Szymborskiej.

 

Mennica Polska wśród rynkowych ekspertów

W programie Forum przewidziane są wystąpienia rynkowych ekspertów, którzy będą mówić między innymi o budowaniu portfela inwestycyjnego, zasadach inwestycji w kruszce oraz najnowszych trendach inwestycyjnych. W trakcie wydarzenia będzie miała miejsce również prezentacja wyników Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2023. Wśród wystawców ForFin 2023, oprócz Mennicy Polskiej, pojawią się firmy takie jak: GPW, Alior Bank, ORLEN, Polski Fundusz Rozwoju, mBank, Bank Pekao, KGHM czy XTB.