Nowe biuro sprzedaży Mennicy Polskiej w Olsztynie już otwarte!

20 listopada 2023

Od 22  listopada zapraszamy mieszkańców Olsztyna i okolic do nowo otwartego biura sprzedaży Mennicy Polskiej. To miejsce, w którym klienci przy wsparciu doświadczonych doradców mogą kupić najwyższej jakości produkty inwestycyjne ze złota oraz srebra, takie jak sztabki czy monety bulionowe.

Nowe biuro sprzedaży w Olsztynie

Nowe biuro sprzedaży Mennicy Polskiej mieści się przy ul. Bema 2 w Olsztynie. Podczas wizyty profesjonalni doradcy służą pomocą w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb i celów inwestycyjnych odwiedzających. Dzięki nowowprowadzonym do oferty Mennicy Polskiej sztabkom złota o wadze 0,5 g i 0,25 g oszczędzanie można zacząć nawet od niewielkich kwot.

 

Zarówno stacjonarnie, jak i online

Mennica Polska stale rozbudowuje sieć sprzedaży produktów inwestycyjnych. Biura, takie jak nowo otwarty punkt w Olsztynie, już teraz można znaleźć między innymi w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Szczecinie, Katowicach, Białymstoku czy Gdańsku. W nadchodzących miesiącach planowane są otwarcia kolejnych biur.

Dla klientów, którzy cenią sobie zakupy w zaciszu własnego domu Mennica Polska uruchomiła także najnowocześniejszą w Europie menniczą platformę sprzedażową online. Korzystając z niej można zamówić produkty inwestycyjne (złote oraz srebrne sztabki i monety, diamenty), jak również produkty kolekcjonerskie (monety, numizmaty, oryginalną biżuterię oraz produkty z kategorii prezentowej).