W Noc Muzeów Mennica Polska zaprasza do Łazienek Królewskich

18 maja 2024

Jeden weekend, wiele lokalizacji, tysiące atrakcji – już
w najbliższą sobotę kolejna edycja Nocy Muzeów! Wszyscy, którzy są spragnieni nieograniczonego dostępu do bogatej oferty kulturalnej i szeroko pojętej rozrywki, mogą liczyć na moc wrażeń. Wytchnienie w trakcie kolekcjonowania niezapomnianych wspomnień zapewni specjalna strefa relaksu Mennicy Polskiej zlokalizowana w Łazienkach Królewskich.

Ideą Nocy Muzeów jest zapewnienie darmowego dostępu do placówek związanych z kulturą, sztuką, historią i nauką. W niektórych miejscach potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja, ale nie w strefie relaksu Mennicy Polskiej! Tu na każdego Gościa będziemy czekać z otwartymi ramionami w godzinach 19:00-23:00.  Na wygodnych leżakach, w otoczeniu pięknej przyrody, będzie można naładować akumulatory przez dalszym zwiedzaniem.

Naszych Gości zaprosimy także na wyjątkowy pokaz wybijania numizmatów przez mincerza Mennicy Polskiej. To wydarzenie nieustająco wzbudza zachwyt nie tylko najmłodszych, ale również ich opiekunów. Każdy z Gości otrzyma wybity specjalnie dla niego numizmat!


Zapraszamy

18 maja 2024 r. (sobota) w godz. 19.00 – 23.00

Muzeum Łazienki Królewskie

(stoisko przy Pawilonie Zachodnim Pałacu na Wyspie)


Warszawska edycja Nocy Muzeów to impreza, na której warto być! Już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie na nią czasu w kalendarzu. Do zobaczenia w strefie relaksu Mennicy Polskiej!