Mennica Polska Partnerem Strategicznym konferencji WallStreet

4 czerwca 2024

Najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce skierowane do inwestorów indywidualnych odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. w Karpaczu. Tegoroczna edycja konferencji WallStreet, której Partnerem Strategicznym jest Mennica Polska, zgromadzi ponad 1 500 uczestników. Zapraszamy na trzy panele z udziałem naszych ekspertów.

Konsekwentne dążenie do przekraczania rynkowych standardów pozwala tworzyć Mennicy Polskiej rynkowe benchmarki we wszystkich segmentach działalności biznesowej – od produkcji menniczej, przez płatności elektroniczne, aż po inwestycje deweloperskie. Efektywna realizacja rozwojowych projektów, przy zachowaniu dbałości o stabilne wyniki i bezpieczeństwo akcjonariuszy, jest możliwa dzięki dywersyfikacji przychodów.

W trakcie 28. edycji konferencji WallStreet, organizowanej w dniach 7-9 czerwca br. przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII), eksperci Mennicy Polskiej podzielą się szerokim know-how i dobrymi praktykami podczas trzech paneli dyskusyjnych.

7 czerwca (piątek)

Pierwszego dnia konferencji, Katarzyna Budnicka-Filipiuk, Prezes Zarządu Mennicy Polskiej, weźmie udział w debacie pt. „Złoto i nieruchomości – inspiracje ze świata dużego biznesu dla inwestorów indywidualnych”. W ramach spotkania, które rozpocznie się o godzinie 17:45, przybliży potencjał dywersyfikacji inwestycji w celu maksymalnej ochrony środków, przy jednoczesnym wykorzystywaniu rynkowych szans.

Adrian Sączek, Dyrektor Działu Sprzedaży Produktów Deweloperskich w Mennicy Polskiej, odpowie na wątpliwości inwestorów zwiazne z tym, „Czy rynek nieruchomości osiągnął już swoje maksimum, czy to tylko początek rozkwitu?”. Jeśli myślimy o inwestowaniu w nieruchomości warto uwzględnić potencjał generowania dochodu pasywnego i stabilne przepływy pieniężne. Panel z udziałem eksperta odbędzie się 7 czerwca o godzinie 10:00.

8 czerwca (sobota)

Drugiego dnia konferencji Marta Bassani-Prusik, Dyrektor ds. Produktów Inwestycyjnych i Wartości Dewizowych w Mennicy Polskiej, wystąpi w panelu pt. „Złoto jako stabilizator czy lokomotywa portfela inwestycyjnego?”. Żółty kruszec to jedna z najstarszych i sprawdzonych form inwestowania. Jednocześnie, kiedy rynek spowalnia, ceny złota często rosną szybciej niż zwykle. Co warto wiedzieć na temat tej formy lokowania środków? Ekspertka odpowie na to, oraz wiele innych pytań, podczas spotkania o godzinie 10:00. 

Udział w konferencji WallStreet to okazja, aby podzielić się dobrymi praktykami z inwestorami. Mennica Polska, w każdym obszarze działalności, stawia na maksymalne wykorzystanie swojego potencjału. Znajduje to odzwierciedlenie w długofalowych relacjach z klientami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi, jak również w intratnych zleceniach.