Warszawska Noc Muzeów 2023 już za kilka dni – spędź ją z Mennicą Polską

11 maja 2023

Zapraszamy na kolejną odsłonę Nocy Muzeów, która już niebawem! Jak co roku nie zabraknie na niej Mennicy Polskiej. Tegoroczne świętowanie odbędzie się 13 maja o godzinie 19:00 w Stajni Kubickiego w Łazienkach Królewskich. Jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy? 

Warszawska Noc Muzeów to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń kulturalnych w Polsce – tylko w 2022 z przygotowanych atrakcji skorzystało ponad 230 tys. osób! Zapraszamy do Stajni Kubickiego w Łazienkach Królewskich już 13 maja od godziny 19:00 – Mennica Polska przygotowała coś wyjątkowego dla miłośników sztuki, historii i przyrody. Nie może Was tam zabraknąć!

Na naszych Gości czeka szereg ciekawych atrakcji, które umilą ten magiczny wieczór. W specjalnej strefie relaksu Mennicy Polskiej zapewnimy Wam chwilę wytchnienia. Fantastyczna fotobudka 360 pozwoli odkryć, jak wszystko w Mennicy kręci się wokół… złota! Na naszych wygodnych leżakach, korzystając z wyjątkowej atmosfery wiosennego parku, będziecie mogli zobaczyć prestidigitatora wykonującego magiczne sztuczki z monetami.

To jeszcze nie koniec! Goście nie opuszczą naszego stanowiska z pustymi rękami – aby upamiętnić ten wyjątkowy wieczór okazjonalny numizmat wybity przez mincerza Mennicy Polskiej trafi do wszystkich osób, które odwiedzą nas w Stajni Kubickiego.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru pełnego niespodzianek i ciekawych aktywności! Już teraz weźcie udział w wydarzeniu Facebook, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami

Do zobaczenia!