Zagłosuj na Mennicę Polską w konkursie Invest Cuffs

12 marca 2024

Do 19 marca trwa głosowanie internautów w ramach 10. edycji konkursu Invest Cuffs. Mennica Polska została nominowana w kategorii „Firma Inwestycji Alternatywnych” kolejny rok z rzędu. To potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług oraz wkładu w budowanie bezpieczeństwa finansowego Polaków.

Oddaj swój głos na Mennicę Polską do 19 marca

W ramach konkursu Invest Cuffs co roku wyłaniane są podmioty i osoby, które przyczyniają się wzrostu świadomości inwestorów, a także dostarczają produkty oraz usługi najwyższej jakości. Kandydaci do nagrody zostali nominowani w 21 kategoriach. Głosy na swoich faworytów można oddawać online do 19 marca. Mennica Polska już dwukrotnie została uznana za najbardziej wyróżniającą się „Firmę Inwestycji Alternatywnych”, co potwierdza ogromne zaufanie branżowych ekspertów oraz klientów.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Invest Cuffs, której celem jest podnoszenie świadomości inwestycyjnej Polaków. Do jej najbardziej rozpoznawalnych inicjatyw należy kongres dla inwestorów, który corocznie odwiedza kilka tysięcy uczestników zainteresowanych udziałem w konferencji, targach oraz spotkaniach z ekspertami. Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2024 na oficjalnej stronie wydarzenia.

Aktywny rozwój sieci sprzedaży i nowości w ofercie

W 2023 roku Mennica Polska bardzo aktywnie rozwijała sieć dystrybucji złota inwestycyjnego. Na mapie działalności pojawiło się aż pięć nowych biur sprzedaży, zlokalizowanych w: Opolu, Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu i Łodzi. Uruchomiony został również najnowocześniejszy menniczy e-sklep w Europie.  

Do oferty wprowadzone zostały nowe produkty inwestycyjne, wśród których pojawiły się prawdziwe perełki. Bestsellerem 2023 okazały się między innymi złote dukaty i srebrne talary z wizerunkiem Kazimierza Pułaskiego. Prym, po względem przychodów, wiodły w ubiegłym roku sztabki Mennicy Polskiej o wadze 100 gram, a pod względem ilości sprzedanych sztuk sztabki 2-gramowe. Jednocześnie, w odpowiedzi na potrzeby klientów zainteresowanych systematycznym oszczędzeniem nawet niewielkich kwot, do oferty zostały wprowadzone sztabki o wadze 0,5 i 0,25 grama. Dla Mennicy Polskiej ponad 50-procentowy udział produktów własnych w całej sprzedaży złota inwestycyjnego to powód do dumy i potwierdzenie ogromnego zaufania do marki.