Mennica Polska gra z WOŚP i TVN!

30 sierpnia 2017

W niedzielę, 3 września na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się charytatywny mecz piłkarski, w którym zmierzą się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Skład zespołu WOŚP zasilą nasi zawodnicy z Mennicy Polskiej: Andrzej Stefaniuk i Łukasz Karda.

Wśród gwiazd, które rozegrają spotkanie znajdą się m.in.: Maciej Orłoś, Paweł Małaszyński, Tomasz Lis, Mariusz Kałamaga, Jarosław Kuźniar, Grzegorz Kajdanowicz, Piotra Kraski, Mateusz Gessler, Kuba Wesołowski, Hubert Urbański, Jarosław Bieniuk, Agustin Egurrola.


źródło: www.facebook.com/wosp/

Dochód z tegorocznej, trzeciej edycji wydarzenia zostanie przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” o wartości ok. 500.000 zł.

Mennica Polska od lat włącza się w charytatywne aktywności wspólnie z WOŚP i Fundacją TVN „Nie jesteś sam”. Od samego początku istnienia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wybija złote serduszka, które są licytowane telefonicznie i przez internet w trakcie corocznego Finału. Z kolei z  Fundacją TVN od 2014 r. angażuje się w projekt na rzecz najmłodszych pod hasłem „Cała reszta to szczęście”.