Mennica Polska zaprasza na Forum Finansów i Inwestycji

8 stycznia 2020

Dwa dni, bezpłatne spotkania z ekspertami w dziedzinie oszczędzania oraz inwestowania i  ogromna dawka wiedzy o skutecznym pomnażaniu kapitału. To wszystko czeka na uczestników Forum Finansów i Inwestycji, które odbędzie się w dniach 10-11 stycznia w Warszawie. Warto zarezerwować sobie czas i odwiedzić m.in. stoisko Mennicy Polskiej, aby dowiedzieć się więcej o bezpiecznej lokacie w złocie.

Fachowa wiedza na wyciągnięcie ręki

Niezależnie od tego, czy dopiero budujemy swój portfel inwestycyjny, szukamy możliwości jego dywersyfikacji, czy np. analizujemy opcje zabezpieczenia swojej emerytury – już dziś warto zarejestrować się na Forum Finansów i Inwestycji (kliknij tutaj). To wydarzenie zarówno dla osób zainteresowanych systematycznym oszczędzaniem mniejszych kwot, jak i większymi inwestycjami. W programie eventu przewidziano szereg wartościowych inicjatyw – od prezentacji ofert, przez porady nt. tego, jak świadomie zarządzać finansami, po ciekawe wykłady i panele dyskusyjne z ekspertami.

 

Odwiedź stoisko nr T-33.

Eksperci Mennicy Polskiej odpowiedzą na każde pytanie o inwestycje w złoto.

Mennica Polska szczególnie zaprasza na swoje stoisko (nr T-33), gdzie przedstawiciele Działu Produktów Inwestycyjnych przybliżą możliwości inwestycji w fizyczne złoto (sztabki oraz tzw. monety bulionowe).

Nawet najbardziej rozbudowany portfel inwestycyjny może mieć początek w sztabce o wadze 1 grama!

Ten kruszec od wieków jest jedną z najbezpieczniejszych lokat: trzyma wartość w czasie, pozwala na ochronę zgromadzonego kapitału oraz pomnażanie środków przy założeniu inwestycji na dłużej. Decyzję o dobrym momencie zakupu lub sprzedaży można podjąć obserwując tylko jeden wykres – kursu w czasie.

Bezpłatne wykłady i dyskusje z ekspertami

Organizatorem Forum jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, które zadbało o atrakcyjny program wydarzenia (kliknij tutaj). Gratką dla uczestników będzie możliwość udziału w bezpłatnych wykładach oraz panelach dyskusyjnych poświęconych szeroko pojętemu zarządzaniu finansami, prowadzonych przez znawców tematu.