Wspieraj z nami Ukrainę

17 marca 2022

Mennica Polska wyprodukowała numizmat-cegiełkę „Solidarni z Ukrainą”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz organizacji niosącej pomoc humanitarną dla najbardziej potrzebujących. Od dziś numizmat można zamówić telefonicznie. Na początku kwietnia zakup będzie możliwy również online.

Dołóż swoją „cegiełkę”

Numizmat-cegiełka „Solidarni z Ukrainą” to forma naszego hołdu dla dzielnego narodu. Ludzi, którzy swoją postawą dają całemu światu jasny sygnał – wolność i niezależność to wartości warte najwyższego poświęcenia.

Numizmat został zaprojektowany przez uznanych artystów i wykonany przez naszych najlepszych mincerzy ze srebra najwyższej próby (999). W sprzedaży będzie dostępny od 1 kwietnia za pośrednictwem sklepu internetowego Mennicy Polskiej. Od dziś można zamówić go telefonicznie w godzinach 9:00-16:00 pod numerem: (22) 656 42 60. Wartość pojedynczego egzemplarza to 149 zł. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz organizacji organizującej pomoc humanitarną dla mieszkańców Ukrainy.


Projekt z misją

W obliczu wielkiej tragedii, jaka stała się udziałem naszych sąsiadów, nie można pozostać obojętnym. Mennica Polska od samego początku tej trudnej sytuacji aktywnie angażuje się w wiele wartościowych inicjatyw, które niosą nadzieję, ale również realną pomoc. W ramach bieżącej akcji dzielimy się tym, co potrafimy robić najlepiej, by wesprzeć tych, którzy nas potrzebują.

Niejednokrotnie pokazaliśmy z Państwem, że razem możemy więcej. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie. Zakup numizmatu-cegiełki to wyraz solidarności i uznania dla ludzi, którzy na naszych oczach piszą swoją historię drogi do wolności.

ZOBACZ NUMIZMAT