Złote produkty z oferty Mennicy Polskiej są już dostępne w nowym punkcie stacjonarnym w Warszawie

18 grudnia 2020

Żółty kruszec to najpewniejsza lokata i gwarancja zabezpieczenia kapitału, szczególnie w czasach dużej niepewności. W tym roku do klientów Mennicy Polskiej trafiło już 1,7 tony tego szlachetnego metalu. W odpowiedzi na ponad przeciętne zainteresowanie nabywców produktów inwestycyjnych, 17 grudnia br. Mennica Polska uruchomiła sprzedaż w kolejnym punkcie stacjonarnym w Warszawie.

W ofercie Mennicy Polskiej, dostępnej w salonie HEFRA przy ulicy ul. Mokotowskiej 43 w Warszawie, znajdziemy najpopularniejsze złote sztabki oraz monety bulionowe – produkcji Mennicy Polskiej oraz uznanych zagranicznych partnerów: z Niemiec (HERAEUS), ze Szwajcarii (VALCAMBI) i z Belgii (UMICORE). Dostępność produktów inwestycyjnych w kolejnym punkcie stacjonarnym jest odpowiedzią na niesłabnące zainteresowanie klientów, którzy poszukują tzw. bezpiecznej przystani dla swojego kapitału. Do połowy grudnia Mennica Polska przekazała do nabywców aż 1,7 tony żółtego kruszcu, podczas gdy jeszcze na koniec czerwca br. było to 900 kg.

Bezpieczeństwo, wiarygodność i gwarancja najwyższej jakości to niekwestionowane wyróżniki Mennicy Polskiej – jedynego krajowego producenta sztabek złota i największego dystrybutora złota inwestycyjnego w Polsce. W ofercie Mennicy Polskiej, w salonie marki HEFRA, pojawiły się m.in.:

  • sztabki o gramaturach: 1g, 2g, 5g, 10g, 20g, 31,1g (1 uncja), 50g, 100g, 250g, 500g, 1000g,
  • monety bulionowe o gramaturach: 1/25 uncji, 1/20 uncji, 1/10 uncji, ¼ uncji, ½ uncji, 1 uncja (w tym niezwykle popularne: Liść Klonowy, Krugerrand, Filharmonicy Wiedeńscy, Amerykański Orzeł, Australijski Kangur i Britannia).


Warto pamiętać, że lokowanie kapitału w żółtym kruszcu może zaczynać się już od stosunkowo niskich kwot i np. jednogramowej sztabki. Swój portfel inwestycyjny możemy stopniowo rozbudowywać, korzystając z opcji zakupu lub dodając wybrany produkt do listy prezentów, które chcielibyśmy otrzymać, np. z okazji „Gwiazdki”, ślubu bądź urodzin. Złote produkty to również oryginalny prezent dla najmłodszych „inwestorów”, np. jako pamiątka chrztu lub komunii.
 

Lokalizacja nowego punktu sprzedaży
stacjonarnej złota z oferty Mennicy Polskiej:

Salon HEFRA
ul. Mokotowska 43 w Warszawie

godziny otwarcia:
pon.-pt.: 10:00 – 19:00;
sob.: 10:00 – 14:00
tel.: 667 900 581