Ciekawy event dla kolekcjonerów olimpijskich i entuzjastów sportu

20 maja 2019

Za kilka dni ruszają 25. Światowe Targi Kolekcjonerów Olimpijskich. Wydarzenie jest prawdziwym świętem miłośników igrzysk i wartości z nimi związanych. To również ciekawa propozycja dla rodziców i ich pociech, dla których spotkanie może być początkiem wielkiej pasji. Mennica Polska będzie obecna podczas imprezy ze swoim stoiskiem. Zapraszamy w dniach 24-26 maja do siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wstęp wolny.

Podczas jubileuszowej edycji targów, która połączy m.in. entuzjastów zbierania znaczków olimpijskich i monet, odbędzie się szereg interesujących wystaw – od tych poświęconych filatelistyce i numizmatyce, po dotyczące np. odznak klapowych. Wydarzenie będzie również prawdziwą gratką dla kolekcjonerów, którzy będą mogli wziąć udział w aukcjach, ale także wymienić się bądź odsprzedać część swoich zbiorów.

Mennica Polska, która należy do światowej czołówki mennic pod względem kunsztu i zaawansowania technologicznego, zapewni dostęp do swoich wyjątkowych zasobów.  Na stoisku pokażemy ciekawe monety oraz numizmaty. Zaprezentujemy też film, który swoją premierę miał podczas World Money Fair w Berlinie, prestiżowych targów numizmatycznych. Pokazaliśmy tam kilka wyjątkowych monet, takich jak:  Meduza, Atena i Minerwa oraz Ave, Caesar!

Zapraszamy na nasze stoisko w piątek i sobotę (24-25 maja) w godz. 9:00-16:00 oraz w niedzielę (26 maja) w godz. 9:00-14:00. Na naszych gość będziemy czekać przy Wybrzeżu Gdyńskim 4 w Warszawie. Więcej informacji o Światowych Targach Kolekcjonerów Olimpijskich.